Szkolenie indywidualne archicad

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Wtorek, 26 Czerwiec, 2018  19:45

Opis oferty:

Szkolenie indywidualne skierowane jest do osób chcących w praktyczny sposób zapoznać się z programem Archicad, przechodząc od zupełnej podstawy do profesjonalnej pracy z programem. Do szkoleń wykorzystywana jest wersja edukacyjna programy Archicad firmy Graphisoft lub inna posiadana przez osobę szkoloną, z zastrzeżeniem, ze musi ona pochodzić z legalnego źródła.

Preferuję aby kursant uczył się na swoim sprzęcie. Po pierwsze dlatego, że odpadają wymówki typu "bo u mnie to nie działa to nie zrobiłem". Po drugie cały czas korzysta z tych samych materiałów w domu i na szkoleniu. Praca na własnym sprzęcie definiuje pozytywne zachowania podczas pracy i ćwiczeń, zmusza również do dbałości o stan sprzętu więc uczy dyscypliny.

Program indywidualnego szkolenia ZAKOŃCZONEGO CERTYFIKATEM obejmuje zapoznanie przyszłego użytkownika z charakterystyką programu i środowiska pracy, praktycznym wykorzystaniem narzędzi w modelowaniu i drukowaniu, ustawieniach podstawowych i zaawansowanych. Na zajęciach pokazywane są metody pracy z programem oraz skróty i przyzwyczajenia kreujące sposób pracy.

W porównaniu do kursów grupowych, szkolenie indywidualne daje możliwość dokładniejszego poznania programu i przekazania większej ilości informacji szkolonym, a także rozwiązywanie zaistniałych problemów w przyjaznym środowisku.

Przedstawiony program odbywa się w trakcie ustalonych terminów zajęć, których ilość wynosi 30h. Zakres obejmuje nie tylko nowe zagadnienia ale również różne formy wykorzystania już znanych. Ponadto kursant/kursanci przygotowywani są do dalszego rozwoju który odbywa się już po zakończeniu szkolenia. W skład szkolenia wchodzi również wykorzystanie oprogramowania dodatkowego w stopniu i ilości potrzebnej danemu szkolonemu. Szkolenie posiada program obsługi od a-z. Jednak to KURSANT SWOIMI POSTĘPAMI I PRACĄ W DOMU DEFINIUJE ILE WIEDZY ZOSTANIE MU PRZEKAZANE - IM WIĘCEJ PRACUJESZ W TRAKCIE SZKOLENIA TYM WIĘCEJ SIĘ DOWIESZ.

Wśród tego oprogramowania możemy wyróżnić: Artlantis, Gimp, Inkscape, Blender 3d. Praca na ww programach nie jest wykorzystywana każdorazowo.

Cena kursu: 1200zł

Termin kursu do ustalenia indywidualnego.

Więcej informacji o kursach i szkoleniach:
www.barwnewnetrze.pl

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Wojkowice
Krzysztof Szozda
Na Lento.pl od 06 lis 2016
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie