KURS Archicad 21

Dodane przez Krzysztof (Firma), Niedziela, 21 Styczeń, 2018  22:36

Opis oferty:

Szkolenie indywidualne skierowane jest do osób chcących w praktyczny sposób zapoznać się z programem Archicad, przechodząc od zupełnej podstawy do profesjonalnej pracy z programem. Do szkoleń wykorzystywana jest wersja edukacyjna programy Archicad firmy Graphisoft lub inna posiadana przez osobę szkoloną, z zastrzeżeniem, ze musi ona pochodzić z legalnego źródła.

Preferuję aby kursant uczył się na swoim sprzęcie. Po pierwsze dlatego, że odpadają wymówki typu "bo u mnie to nie działa to nie zrobiłem". Po drugie cały czas korzysta z tych samych materiałów w domu i na szkoleniu. Praca na własnym sprzęcie definiuje pozytywne zachowania podczas pracy i ćwiczeń, zmusza również do dbałości o stan sprzętu więc uczy dyscypliny.
Program indywidualnego szkolenia ZAKOŃCZONEGO CERTYFIKATEM obejmuje zapoznanie przyszłego użytkownika z charakterystyką programu i środowiska pracy, praktycznym wykorzystaniem narzędzi w modelowaniu i drukowaniu, ustawieniach podstawowych i zaawansowanych. Na zajęciach pokazywane są metody pracy z programem oraz skróty i przyzwyczajenia kreujące sposób pracy.
W porównaniu do kursów grupowych, szkolenie indywidualne daje możliwość dokładniejszego poznania programu i przekazania większej ilości informacji szkolonym, a także rozwiązywanie zaistniałych problemów w przyjaznym środowisku.

Przedstawiony program odbywa się w trakcie ustalonych terminów zajęć, których ilość wynosi 30h. Zakres obejmuje nie tylko nowe zagadnienia ale również różne formy wykorzystania już znanych. Ponadto kursant/kursanci przygotowywani są do dalszego rozwoju który odbywa się już po zakończeniu szkolenia. W skład szkolenia wchodzi również wykorzystanie oprogramowania dodatkowego w stopniu i ilości potrzebnej danemu szkolonemu. Wśród tego oprogramowania możemy wyróżnić: Artlantis, Gimp, Inkscape, Blender 3d. Praca na ww programach nie jest wykorzystywana każdorazowo.

Cena kursu: 1400zł

Termin kursu do ustalenia indywidualnego.

Więcej informacji o kursach i szkoleniach:
www.barwnewnetrze.pl
@
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Wyświetleń oferty: 700
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie